II liga M: Metro z nowym rozgrywającym. Wraca po 11 latach!

Tomasz Walendzik

W drugoligowym KS Metro Warszawa kolejne transfery. Do drużyny Wojciecha Szczuckiego dołącza Tomasz Walendzik, który w sezonie 2017/2018 odpowiadać będzie za rozegranie w drużynie z Ursynowa.

 

Tomek to wychowanek Klubu Metro Warszawa, który swoją siatkarską przygodę rozpoczął w 1997 roku pod wodzą trenera Szczuckiego, z którym sięgnął po 4 medale Mistrzostw Polski- zdobywając dwukrotnie złoty medal w kategorii Młodzika, srebro w Kadetach oraz brąz w Juniorach- co czyni go najbardziej utytułowanym zawodnikiem Klubu Metro.

Tomasz Walendzik medale dla Metra zdobywał m.in. z Piotrkiem Nowakowskim, Andrzejem Wroną, Kubą Radomskim, Zbigniewem Bartmanem, Krzysztofem Wierzbowskim, Grzegorzem Łomaczem, Karolem Kłosem czy Pawłem Mikołajczakiem.

Tomek do KS Metro Warszawa przechodzi po 3 latach gry w Lesanie Halinów. W swoim siatkarskim CV ma również grę w pierwszoligowych drużynach m.in. BBTS Bielsko-Biała czy KS Poznań.

Do powrotu namówił mnie oczywiści trener Szczucki, skłoniła mnie możliwość ponownej pracy z Nim. Nie było mnie tu 11 lat, wracam jako zupełnie inny zawodnik i postaram się pomóc Drużynie jak tylko mogę. Liczę, że razem z moimi kilkoma kolegami sprzed lat, którzy również dołączą do ekipy Metra w nadchodzącym sezonie, jesteśmy w stanie stworzyć ciekawą drużynę z ogromnym apetytem na wygrywanie! – komentuje swoją decyzję Walendzik.

Tomasz Walendzik jest pierwszym nowym zawodnikiem, który dołącza do drużyny Wojciecha Szczuckiego. Klub w najbliższym czasie poinformuje o kolejnych wzmocnieniach przed sezonem 2017/2018.

Materiały prasowe KS Metro Warszawa
fot. Anna Klepaczko / KS Metro Warszawa

Comments

comments