Kadeci – 2 liga (grupa A)

Pos   Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 MUKS Huragan Wołomin 8 7 1 22:6666:501 15       
2 LKS Wrzos Międzyborów 8 6 2 19:8628:553 14       
3 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 8 5 3 18:12700:601 13       
4 PTS Pionki 8 2 6 9:19549:657 9       
5 MUKS Krótka Mysiadło 8 0 8 1:24391:622 8       

Mecz Score
22 września 2016 18:30 Międzyborów, ul. Staszica 5
LKS Wrzos Międzyborów – PTS Pionki
3 - 0 (25:21, 25:20, 25:13)
23 września 2016 19:00 Mysiadło, Kwiatowa 28
MUKS Krótka Mysiadło – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
0 - 3 (4:25, 18:25, 10:25)
1 października 2016 11:00 Pionki, ul. Sosnowa 3
PTS Pionki – MUKS Krótka Mysiadło
3 - 0 (25:5 , 25:22, 25:18)
4 października 2016 18:30 Grodzisk Maz., ul. Westfala 3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – PTS Pionki
3 - 0 (25:16, 25:11, 24:26, 28:26)
7 października 2016 19:00 Mysiadło, Kwiatowa 28
MUKS Krótka Mysiadło MUKS Huragan Wołomin
0 - 3 (17:25, 19:25, 19:25)
9 października 2016 11:00 Wołomin, ul. Poprzeczna 6
MUKS Huragan Wołomin – LKS Wrzos Międzyborów
1 - 3 (25:20, 17:25, 20:25, 23:25)
13 października 2016 18:30 Międzyborów, ul. Staszica 5
LKS Wrzos Międzyborów – MUKS Krótka Mysiadło
3 - 0 (25:9, 25:17, 25:12)
14 października 2016 17:30 Wołomin, ul. Poprzeczna 6
MUKS Huragan Wołomin – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3 - 1 (25:15, 25:18, 18:25, 25:22)
18 października 2016 18:30 Grodzisk Maz., ul. Westfala 3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – LKS Wrzos Międzyborów
0 - 3 (17:25, 21:25, 21:25)
22 października 2016 11:00 Pionki, ul. Sosnowa 3
PTS Pionki – MUKS Huragan Wołomin
0 - 3 (14:25, 15:25, 22:25)
29 października 2016 11:00 Pionki, ul. Sosnowa 3
PTS Pionki – LKS Wrzos Międzyborów
1 - 3 (27:29, 25:18, 18:25, 23:25)
4 listopada 2016 19:00 Grodzisk Maz., ul. Westfala 3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – MUKS Krótka Mysiadło
3 - 0 (25:5, 25:19, 25:13)
5 listopada 2016 12:00 Międzyborów, ul. Staszica 5
LKS Wrzos Międzyborów – MUKS Huragan Wołomin
0 - 3 (21:25, 28:30, 10:25)
5 listopada 2016 13:00 Mysiadło, Kwiatowa 28
MUKS Krótka Mysiadło – PTS Pionki
1 - 3 (25:21, 16:25, 17:25, 24:26)
9 listopada 2016 18:30 Pionki, ul. Sosnowa 3
PTS Pionki – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
2 - 3 (25:17, 26:24, 22:25, 14:25, 13:15)
17 listopada 2016 18:30 Mysiadło, Kwiatowa 28
MUKS Krótka Mysiadło – LKS Wrzos Międzyborów
0 - 3 (20:25, 10:25, 18:25)
18 listopada 2016 18:30 Grodzisk Maz., ul. Westfala 3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – MUKS Huragan Wołomin
2 - 3 (18:25, 25:19, 21:25, 25:19, 18:20)
20 listopada 2016 11:00 Wołomin, ul. Poprzeczna 6
MUKS Huragan Wołomin MUKS Krótka Mysiadło
3 - 0 (25:19, 25:21, 25:14)
22 listopada 2016 18:00 Międzyborów, ul. Staszica 5
LKS Wrzos Międzyborów – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
1 - 3 (25:21, 21:25, 18:25, 13:25)
25 listopada 2016 18:00 Wołomin, ul. Poprzeczna 6
MUKS Huragan Wołomin – PTS Pionki
3 - 0 ()