III liga kobiet

Pos   Zespół M W L SetsBallpoints Pkt Last 5
1 MUKS Krótka Mysiadło 14 12 2 38:71081:746 37       
2 OTPS Nike Ostrołęka 14 12 2 36:121127:877 35       
3 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 14 9 5 31:201155:1102 27       
4 SPS Konstancin Jeziorna 14 8 6 30:271224:1192 24       
5 ASTO Piaseczno 14 6 8 22:311074:1194 16       
6 UKS Esperanto Warszawa 14 4 10 21:341105:1203 14       
7 MKS Olimp Mińsk Mazowiecki 14 3 11 13:36928:1136 8       
8 Sokołów SA Nike Węgrów 14 2 12 15:391000:1244 7       

Mecz Score
23 października 2016 17:30 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 0 (25:17, 25:8, 25:11)
23 października 2016 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 0 (25:21, 26:24, 25:21)
24 października 2016 19:30
MUKS Krótka Mysiadło Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 0 ()
30 października 2016 13:00 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna OTPS Nike Ostrołęka
1 - 3 (25:23, 20:25, 16:25, 16:25)
30 października 2016 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki OTPS Nike Ostrołęka
1 - 3 (14:25, 20:25, 25:23, 12:25)
3 listopada 2016 19:00 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka UKS Esperanto Warszawa
3 - 0 (25:17, 25:12, 25:19)
5 listopada 2016 14:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów SPS Konstancin Jeziorna
1 - 3 (22:25, 23:25, 25:20, 21:25)
5 listopada 2016 15:00
MUKS Krótka Mysiadło UKS Esperanto Warszawa
3 - 0 (25:14, 25:16, 25:17)
5 listopada 2016 19:00 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:21)
6 listopada 2016 15:00 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna MUKS Krótka Mysiadło
3 - 2 (25:14, 20:25, 19:25, 25:19, 15:11)
6 listopada 2016 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
0 - 3 (24:26, 17:25, 19:25)
12 listopada 2016 18:00 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3 - 1 (19:25, 25:19, 25:17, 25:12)
14 listopada 2016 18:30 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 2 (25:19, 22:25, 25:10, 17:25, 15:6)
19 listopada 2016 14:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów MUKS Krótka Mysiadło
0 - 3 (17:25, 14:25, 21:25)
20 listopada 2016 12:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (Report)
1 - 3 (20:25, 25:19, 10:25, 16:25)
27 listopada 2016 13:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów OTPS Nike Ostrołęka
0 - 3 (12:25, 28:30, 16:25)
27 listopada 2016 18:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki OTPS Nike Ostrołęka
0 - 3 (15:25, 23:25, 8:25)
3 grudnia 2016 15:00
MUKS Krótka Mysiadło ASTO Piaseczno
3 - 0 (25:13, 25:15, 25:19)
4 grudnia 2016 17:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 0 (25:13, 25:18, 27:25)
6 grudnia 2016 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 1 (25:12, 24:26, 25:16, 25:22)
15 grudnia 2016 20:00
MUKS Krótka Mysiadło UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
0 - 3 (22:25, 23:25, 22:25)
17 grudnia 2016 17:00 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka SPS Konstancin Jeziorna
3 - 0 (25:16, 28:26, 25:22)
18 grudnia 2016 12:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 1 (17:25, 25:22, 25:17, 25:9)
18 grudnia 2016 14:00 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka ASTO Piaseczno
3 - 0 (25:9, 25:10, 25:8)
18 grudnia 2016 18:30 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna UKS Esperanto Warszawa
3 - 2 (25:15, 14:25, 22:25, 25:22, 15:7)
8 stycznia 2017 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno SPS Konstancin Jeziorna
3 - 2 (25:11, 19:25, 25:27, 25:14, 15:12)
12 stycznia 2017 19:00 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów ASTO Piaseczno
1 - 3 (20:25, 25:18, 23:25, 20:25)
14 stycznia 2017 15:00 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa MUKS Krótka Mysiadło
0 - 3 (12:25, 12:25, 17:25)
15 stycznia 2017 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno UKS Esperanto Warszawa
3 - 1 (15:25, 26:24, 25:23, 25:21)
15 stycznia 2017 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki SPS Konstancin Jeziorna
3 - 1 (21:25, 25:22, 25:19, 25:19)
20 stycznia 2017 18:30 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa SPS Konstancin Jeziorna
1 - 3 (16:25, 25:14, 18:25, 18:25)
21 stycznia 2017 15:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki ASTO Piaseczno
1 - 3 (15:25, 25:18, 19:25, 16:25)
21 stycznia 2017 15:00
MUKS Krótka Mysiadło OTPS Nike Ostrołęka
3 - 0 (25:17, 25:21, 25:20)
22 stycznia 2017 17:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki SPS Konstancin Jeziorna
1 - 3 (25:14, 19:25, 18:25, 22:25)
24 stycznia 2017 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki ASTO Piaseczno
3 - 1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:16)
28 stycznia 2017 18:00 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 0 (25:10, 25:22, 25:21)
29 stycznia 2017 13:00 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa OTPS Nike Ostrołęka
1 - 3 (16:25, 25:15, 22:25, 22:25)
29 stycznia 2017 14:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki MUKS Krótka Mysiadło
0 - 3 (13:25, 21:25, 14:25)
29 stycznia 2017 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno OTPS Nike Ostrołęka
0 - 3 (18:25, 22:25, 18:25)
30 stycznia 2017 16:30 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa Sokołów SA Nike Węgrów
3 - 1 (25:15, 14:25, 25:15, 25:18)
4 lutego 2017 19:30 11 Listopada 20
OTPS Nike Ostrołęka MUKS Krótka Mysiadło
0 - 3 (24:26, 11:25, 17:25)
5 lutego 2017 15:00 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna Sokołów SA Nike Węgrów
2 - 3 (25:13, 25:14, 21:25, 22:25, 10:15)
5 lutego 2017 18:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
1 - 3 (19:25, 25:19, 22:25, 20:25)
8 lutego 2017 ul. Kościuszki 16
Sokołów SA Nike Węgrów UKS Esperanto Warszawa
2 - 3 (25:21, 25:23, 14:25, 25:27, 13:15)
9 lutego 2017 20:00
MUKS Krótka Mysiadło SPS Konstancin Jeziorna
3 - 0 (25:14, 25:21, 25:20)
10 lutego 2017 18:30 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3 - 1 (21:25, 25:17, 25:21, 25:23)
12 lutego 2017 15:00 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna ASTO Piaseczno
3 - 1 (25:16, 23:25, 25:16, 25:17)
28 lutego 2017 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki UKS Esperanto Warszawa
3 - 0 (25:19, 25:16, 25:19)
5 marca 2017 17:30 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 0 (25:12, 25:12, 25:13)
5 marca 2017 19:30 Westfala 3a
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki MUKS Krótka Mysiadło
0 - 3 (15:25, 9:25, 22:25)
10 marca 2017 18:30 ul. Obozowa 60
UKS Esperanto Warszawa ASTO Piaseczno
2 - 3 (25:23, 22:25, 18:25, 26:24, 9:15)
12 marca 2017 16:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki UKS Esperanto Warszawa
3 - 2 (25:16, 25:15, 17:25, 24:26, 15:13)
12 marca 2017 17:00 ul. Szkolna 14
ASTO Piaseczno MUKS Krótka Mysiadło
1 - 3 (16:25, 25:17, 14:25, 13:25)
18 marca 2017 13:00
MUKS Krótka Mysiadło MKS Olimp Mińsk Mazowiecki
3 - 0 (25:17, 27:25, 25:11)
19 marca 2017 15:00 ul. Bielawska 57
SPS Konstancin Jeziorna UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3 - 1 (25:20, 20:25, 25:20, 30:28)
26 marca 2017 17:00 ul. Kopernika 9
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
0 - 3 (19:25, 22:25, 15:25)