Współpraca

cropped-mazowiecka_siatkowka.jpgJesteśmy młodą, aktywną redakcją, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę na każdej płaszczyźnie!

Dołącz do redakcji

Świetnie znasz się na siatkówce i nie wyobrażasz sobie tygodnia bez paru obejrzanych spotkań? A może robisz świetne zdjęcia z siatkarskich aren? Dołącz do redakcji pierwszego w Polsce portalu o regionalnej siatkówce! Nadeślij swój próbny tekst i podstawowe informacje na swój temat na podany niżej adres redakcji!

Wspieraj swój klub!

Chciałbyś, by o Twoim ukochanym klubie było nieco głośniej? Nic prostszego: prześlij własny artykuł (relację, wywiad, tekst publicystyczny) na nasz redakcyjny adres e-mail, a my po uprzedniej ocenie poddamy go profesjonalnej korekcie i opublikujemy na naszym portalu!

Współpraca reklamowa

Mazowiecka Siatkówka to pierwsze w Polsce medium o siatkówce na poziomie regionu. Ten pionierski projekt dociera do kibiców siatkówki, ale również samych siatkarzy i siatkarek, trenerów i działaczy. Szybko aktualizowane wyniki i ligowe tabele czynią z Mazowieckiej Siatkówki naturalny wybór dla osób zainteresowanych tym sportem w regionie. W ten sposób generujemy zasięg, który w efektywny sposób możemy przekuć na kampanię dla Twojej firmy! Co więcej, w redakcji portalu Mazowiecka Siatkówka pracują również specjaliści zajmujący się na co dzień marketingiem sportowym i public relations w sporcie, dzięki czemu na pewno wspólnie znajdziemy metodę promocji marki optymalną dla Ciebie!

Garść statystyk z pierwszego miesiąca działalności portalu:

  • niemal 22500 odsłon
  • przeszło 10400 sesji
  • niespełna 5000 unikalnych użytkowników

Nieważne, w jaki sposób chcesz współpracować z projektem Mazowiecka Siatkówka, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte! Nie zwlekaj! Napisz do nas: wspolpraca(at)mazowieckasiatkowka.pl!