W Lidze Siatkówki Kobiet przyszedł czas na wielkie derby Mazowsza. Podopieczne Jacka Skroka zmierzą się z DPD Legionovia Legionowo.

DPD Legionovia Legionowo to niewątpliwie klub z tradycjami. Został założony w 1957 roku. Po imponującym sezonie 2011/2012 (21 wygranych, 1 przegrana) Legionovia awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej – Ligi Siatkówki Kobiet. W drużynie gra aż osiem obecnych lub byłych reprezentantek Polski. Ostatnie cztery lata spędziła tam także nasza młoda rozgrywająca – Alicja Grabka. Razem z tym zespołem Ala odniosła wiele sukcesów, zostając Mistrzynią Polski w kategorii juniorek oraz kadetek, a także zdobyła brązowy medal rozgrywek Młodej Ligi Kobiet i zadebiutowała na parkietach LSK.

– To będzie dziwne uczucie, grać przeciwko swoim koleżankom, ale zrobimy wszystko, żeby wygrać to spotkanie. – mówi rozgrywająca Radomki.

Sezon 2018/2019 siatkarki z Legionowa rozpoczęły dobrze. Po czterech kolejkach zajmują 7 miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 3 punkty. Do lidera – Chemika Police – brakuje im 6 oczek. Z pewnością jedna i druga drużyna chce wygrać najbliższe spotkanie, jednak to Radomka jest w lepszej sytuacji. Na korzyść naszej drużyny przemawia nie tylko własna hala, ale także wierni kibice. Już dziś serdecznie zapraszamy Was na mecz, który odbędzie się 21 listopada (środa) o godzinie 18. Bilety dostępne na www.bilety.Radomka.com oraz w kasach przed meczem.

Źródło: E.Leclerc Radomka Radom