Po raz kolejny drużyna E.Leclerc Radomki Radom bierze udział w inicjatywie Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka”. Wraz z naszymi Przyjaciółmi oraz Wami, Drodzy Kibice chcemy przygotować wspaniały prezent dla potrzebującej Rodziny.

Wśród zawodniczek, sztabu oraz pracowników Klubu zbierzemy pieniądze, które w całości przeznaczymy dla wybranej przez nas rodziny. Chcemy, abyście również Wy, jako Rodzina Radomki, włączyli się w tę akcję!

Podczas najbliższego meczu z Developres SkyRes Rzeszów (środa, godz. 18:00) przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy, które wesprą ten szczytny cel! Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w akcji „Szlachetna Paczka” i wrzuceniu do puszki przysłowiowej złotówki. Wspólnie sprawmy, aby ich Święta w tym roku były cudowne! Razem możemy wszystko!

Oto krótki opis wybranej przez nas rodziny:

Pani Emilia (38l.) samotnie wychowuje pięcioro dzieci: Aureliusza (17l.), Urszulę (12l.), Darię (6l.), Bastiana (4l.) oraz Oskara (2l.) Pani Emilia będąc w ciąży z Oskarem została nagle po raz drugi wdową. Mimo zagrożenia ciąży nie mogła zostać w szpitalu, ponieważ nie miałby kto zająć się pozostała gromadką. Oskar urodził się z astmą, ma częste ataki duszności i jest inhalowany kilka razy dziennie. Bastian ma z kolei chore serce (niedomykalność zastawki), więc codzienne życie Pani Emilii to przede wszystkim opieka nad dziećmi. Oskar ma również nietolerancję mięsa wieprzowego i wołowego, więc pani Emilia dużą część czasu spędza na przygotowaniu właściwych odżywczo posiłków nie zawierających składników alergennych.

Pani Emilia jest bardzo ciepłą i pogodną osobą, mimo trudnych przeżyć ma dużo pogody ducha i nadziei na lepszą przyszłość. Mówi, że dużo sił daje jej wiara i to ją napędza do dalszego działania. Z wielką miłością i ciepłem patrzy na swoje dzieci, które są dla niej i siebie nawzajem ogromnym wsparciem emocjonalnym. Najstarszy syn bardzo sumiennie i z oddaniem pomaga w opiece nad Oskarem i zabawą z pozostałymi dziećmi mimo różnicy wieku. Jest spokojnym chłopcem, myślącym poważnie i dojrzale o przyszłości (chodzi do liceum o profilu wojskowym, ponieważ myśli o pracy w sektorze militarnym). Urszula jest bardzo cichą dziewczynką, ale mama opowiada o jej uzdolnieniach wokalnych, o śpiewie na wieczorach uwielbienia we wspólnocie. Daria z kolei ma uzdolnienia plastyczne, lubi dużo rysować oraz poświęcać czas na prace manualne.

Pokażmy, że Kibice E.Lecerc Radomki Radom są najlepsi i wspólnie, wspomóżmy rodzinę w potrzebie!

Liczymy na Was!

Jeśli chcielibyście w jakiś inny sposób pomóc Pani Emilii i jej rodzinie, prosimy o kontakt mailowy na adres: kwitek@radomka.com.

Źródło i foto: E.Leclerc Radomka Radom