Kategoria – rocznik 2006

Fotogaleria

Wyniki:

  • Grupa A

    • UKS Jasieniak Gdańsk – UKS 22 Kraków 2:1 ( -19, 17, 9)
    • ANBUD MKS Będzin – HOT Volley Wien 2:0 ( 24, 14 )
    • UKS Jasieniak Gdańsk – HOT Volley Wien 2:0 ( 21, 17)
    • UKS Jasieniak Gdańsk – ANBUD MKS Będzin 2:1 ( 18, -20, 11)
    • ANBUD MKS Będzin – UKS 22 Kraków 2:0 ( 17, 15)
    • HOT Volley Wien – UKS 22 Kraków 0:2 ( -26, -22)
  • Grupa B

    • UMKS MOS WOLA I – UKS 307 Mokotów 2:0 ( 12, 21)
    • UMKS MOS WOLA I – VC Dresden 2:0 ( 9,17)
    • Piast Krotoszyn – UKS 307 Mokotów 2:0 (14, 20)
    • UMKS MOS WOLA I – Piast Krotoszyn 0:2 ( -13, – 27)
    • Piast Krotoszyn – VC Dresden 2:1 ( 17, -26, 16)
    • UKS 307 Mokotów – VC Dresden 0:2 ( -7, -24)
  • Grupa C

    • KaEmka Starogard Gdański – TSC Berliner 2:0 ( 14, 22)
    • Nordmänner Zwettl. – UMKS MOS WOLA II 0:2 ( -21, -22)
    • KaEmka Starogard Gdański – Nordmänner Zwettl. 2:0 ( 14, 17)
    • KaEmka Starogard Gdański – UMKS MOS WOLA II 2:0 (19, 10)
    • Nordmänner Zwettl. – TSC Berliner 0:2 ( -21, -13)
    • TSC Berliner – UMKS MOS WOLA II 2:0 ( 25, 18)
  • Grupa D

    • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – UKS Piątka Wołomin 2:0 (20, 16)
    • UKS Piątka Wołomin – Norwid Częstochowa 2:0 ( 18, 16)
    • UKS Piątka Wołomin – MKS Bzura Ozorków 0:2 ( -12, -12)
    • MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (21, 14)
    • MKS Bzura Ozorków – Norwid Częstochowa 2:0 (7, 12)
    • Norwid Częstochowa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 ( -16, -15)
  • Mecze ćwierćfinałowe

    • UKS Jasieniak Gdańsk – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (25, 23)
    • Piast Krotoszyn – TSC Berliner 2:0 (3, 11)
    • ANBUD MKS Będzin – MKS Bzura Ozorków 1:2 ( 19, -21, -11)
    • UMKS MOS WOLA I – KaEmka Starogard Gdański 0:2 ( -23, -27)
    • UKS 22 Kraków – Norwid Częstochowa – 2:0 ( 9, 18)
    • VC Dresden – Nordmänner Zwettl 2:1 ( -15, 17, 14)
    • HOT Volley Wien – UKS Piątka Wołomin 2:1 ( -22, 13, 14)
    • UKS 307 Mokotów – UMKS MOS WOLA II 0:2 ( -14, -11)
  • Mecze finałowe

    • Norwid Częstochowa – Nordmänner Zwettl 0-2 ( -22,-23)
    • UKS Piątka Wołomin – UKS 307 Mokotów 2-0 ( 13,17)
    • UKS 22 Kraków – VC Dresden 2-0 (6,24)
    • HOT Volley Wien – UMKS MOS WOLA II 1-2 ( -22, 20, -12)
    • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – TSC Berliner 2-0 ( 22,13)
    • ANBUD MKS Będzin – UMKS MOS WOLA I 2-0 ( 10, 21)
    • UKS Jasieniak Gdańsk – Piast Krotoszyn 2-0 ( 19, 10)
    • MKS Bzura Ozorków – KaEmka Starogard Gdański 2-0 ( 18, 15)
    • Norwid Częstochowa – UKS 307 Mokotów 0-2 ( -21, -17)
    • Nordmänner Zwettl – UKS Piątka Wołomin 1-2 ( -21, 18, 9)
    • VC Dresden – HOT Volley Wien 0-2 ( -25, -18)
    • UKS 22 Kraków – UMKS MOS WOLA II 2-0 ( 18, 19)
    • TSC Berliner – UMKS MOS WOLA I 0-2 ( -9, -16)
    • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – ANBUD MKS Będzin 2-1 ( 21, -19, 9)
    • Piast Krotoszyn – KaEmka Starogard Gdański 2-1 ( 20, -16, 7)
    • Finał: UKS Jasieniak Gdańsk – MKS Bzura Ozorków 1-2 ( 20, -21, -11)

Klasyfikacja końcowa:

  1. MKS Bzura Ozorków (MVP: Oskar Kurpiński)
  2. UKS Jasieniak Gdańsk (Ryszard Sałata)
  3. Piast Krotoszyn (Patryk Mikulski)
  4. KaEmka Starogard Gdański (Filip Szlachcikowski)
  5. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Mateusz Gruszka)
  6. ANBUD MKS Będzin (Jakub Jurczyk)
  7. UMKS MOS WOLA I (Dawid Borkowski)
  8. TSC Berliner (Janke Jaden)
  9. UKS 22 Kraków (Szymon Szala)
  10. UMKS MOS WOLA II (Wojciech Pawlak)
  11. HOT Volley Wien (Lukas Fratag)
  12. VC Dresden (Simon Schumacher)
  13. UKS Piątka Wołomin (Michał Bujniak)
  14. Nordmänner Zwettl (Johannes Herrsch)
  15. UKS 307 Mokotów (Mikołaj Naczas)
  16. Norwid Częstochowa (Maksymilian Sabuda)

Relacje z turnieju w mediach: Polskie Radio, TVP Warszawa

Źródło i foto: MOS Wola Warszawa